Оптовий інтернет-магазин товарів для творчості та рукоділля
УВАГА!!! НОВА СИСТЕМА ЗНИЖОК
0
Каталог товарів

Ласкаво просимо в світ рукоділля і творчості,  м'яких іграшок і товарів для інтер'єру!

     Ми відкрили цей магазин для тих, хто любить прикрашати своє життя красивими стильними штучками, хто любить в'язати, вишивати чи малювати, чи все це разом узяте, а також для тих, хто тільки мріє навчитися що-небудь створювати своїми руками або просто хоче придбати м'які іграшки та товари для інтер'єру ТМ "Гулівер країна". 

 

      У нашому магазині широко представлені набори для вишивання, а також готові вироби з вишивкою (інтер'єрні картини і подушки), які можна купити як через інтернет-магазин, так і особисто приїхавши в наш магазин. На полицях нашого магазину ви знайдете нитки для в'язання та вишивання на будь-який смак.

     Для тих, хто любить малювати, ми підготували чудові дизайни розмальовок на полотні за номерами, які ваші працьовиті ручки за 1-2 тижні перетворять на справжні шедеври живопису. В асортименті розмальовок ви також знайдете дитячі дизайни, які без труднощів розфарбують діти дошкільного та молодшого шкільного віку.
      У куточку м'яких іграшок широко представлені ведмедики, котики та інші м'які і пухнасті створіння ТМ «Гулівер Країна».
      У нашому магазині є куточок, про який мріють, напевно, всі дівчата світу. Це куточок ляльок з кераміки. Ці ляльки бувають настільки реалістичні, що іноді їх важко відрізнити від живої людини.
     Наші фахівці завжди раді вам допомогти. 

Чекаємо на Вас з нетерпінням!